Vymalováno - nové obrázky II

Napsal Omalovanky.blogerka.cz (») v sobotu 25. 5. 2019 v kategorii O mně, přečteno: 1121×

Lenka Filonenko - Astrolandia

Jako první jsem si prostě musela vybarvit své znamení Býka. Použila jsem pastelky Faber Castel Polychromos a rámeček jsem začernila černou Poscou.

Bycice-astrolandia_2

Lenka Filonenko - Kapka štěstí

Za tuhle dámu s vějířem jsem v soutěži od autorky získala omalovánku Astrolandia. Obrázek jsem vybarvila FC Polychromos, pozadí je křídami a hvězdičky přes šablonu jsou tupované Distress Inkoustem přes aplikátor. Bílé detail jako vždy bílou gelovkou.

Dama-s-vejirem_2

Na dívku s květinami jsem použila pastelky Guang Hui.

Kapka-kvetinova_2

Lenka Filonenko - Pastelkové léto

První obrázek z této omalovánky jsem začala vybarvovat pastelkami Lyra Rembrandt Polycolor, ale velké plochy mi moc nešly, take jsem je zkombinovala s tlustými Koh-i-noor Triocolor v laku.

Leto-na-lodce_2

Selina Fenech - Gothic

Po delší době zase jedna Selina - potřebovala jsem Halloweenskou čarodějnici. Čarodějnice je vybarvená pastelkami Giotto Stilnovo, Dýně jsou pastelkami Castle Art Supplies, pozadí je kombinací pastelů a Lyra Super Ferby a černé nebe je Poscou.

Selina-dyne

Angela Porter - Entangled Landscapes

Tyhle pidi obrázky jdou většinou vymalovat jenom školními pastelkami, takže jsem použila jejich mix. Černý rámeček je klasickou Poscou, stříbrný je štětcovou Poscou.

Entangled-duha

Uklidňující kruhy

Tuhle omalovánku jsem se rozhodla mít na srovnání pastelek - takže co obrázek, to jiné pastelky. Omalovánka má kolem 60 obrázků a pokud použiju i vzorkové kusovky, mělo by mi to vyjít.

Tento obrázek je vybarvený 3 pastelkami Buynzeel Design. Měla jsem pouze jednu hnědou a kvůli tomuto obrázku jsem si dokoupila modrou a druhou hnědou.

Kruhy-bruynzeel

Takto vypadá plné využití jedné pastelky. Prototože Caran D'Ache Pablo stojí 60 Kč a určitě si další kupovat nebudu, musela jsem využít pouze jednu pastelku, kterou jsem dostala jako dárek. Doplnila jsem ji pouze bílou gelovkou.

Kruhy-caran

Pastelky Cayola

Kruhy-crayola

Pastelky Guang Hui

Kruhy-gh

Školní pastelky Koh-i-noor Vesmírná odysea

Kruhy-kin-vo

Školní pastelky Maped - moc dobře se s nimi stínovalo.

Kruhy-maped

Pastelky Marco Raffine

Kruhy-mar-raff

Pro Koh-i-noor Progressa jsem zvolila obrázek s většími plochy.

Kruhy-progresso

Pár dalších obrázků z této omalovánky mám rozmalovaných, tak snad brzo zveřejním. Tuto omalovánku bych měla ráda jednou dokončenu.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Michaela Johnová | 27.5.2019 18:13
smilesmilesmile
To je úžasný!!! akorát bych na to neměla nervy... smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset